RFGATE RD126 UHF RFID Mobile Okuyucu Nedir?

Son teknoloji ürünü RD126 UHF RFID mobil okuyucu, dakikalar içinde hızlı ve doğru sayımlar yapmanızı sağlar. Sayım yapılmak istenen tüm alanlarda (depolar, fabrikalar, ofisler, mağazalar vb.) rahatlıkla kullanılabilir.

Okuyucu Fonksiyonları

Cihazın üzerinde; RF Okutma ve açma – kapatma butonları bulunmaktadır. RD126 UHF RFID Mobil Okuyucu içerisinde bulundurduğu minik hoparlör ile okuma yaptıkça “Bip” sesi verecektir.

Görsel olarak ayrımı kolaylaştımak için farklı renklerde led göstergeler yerleştirilmiştir. Led göstergeleri ve karşılıkları şu şekildedir;

  • Power (Kırmızı)
  • Şarj (Yeşil)
  • Bluetooth (mavi)
  • Reading (Yeşil)
  • Tekli Okuma (Sarı)
  • Seri Okuma (Sarı)

Tekli okutma modunda RF Okutma düğmesine bir defa basıldığında tek bir okuma yapacaktır. Ayrıca titreşim özelliği ile de etiketin okunduğu anlaşılabilir.

Okutma düğmesine yaklaşık 3 saniye kadar basılı tutulduğunda seri okuma moduna geçecektir ve sürekli okuma yapacaktır.

Type C girişi ile şarjedilebilir bir bataryaya sahiptir. Ayrıca Android işletim sistemine uygun SDK’ya sahip olup, sayımlarınız excel formatında kaydedilir ve ilgili kişilere mail atabilirsiniz. Okuyucu anten çıkış gücü gayet yüksektir. Durum ve şartlara göre ayarlanabilir.

Detaylı inceleme ve satın almak için: RFIDmarket sitesini ziyaret ediniz.

RFGATE TM09 UHF USB RFID Okuyucu

RFGATE TM09 UHF USB RFID Okuyucu

RFGATE TM09 UHF USB RFID Okuyucu TM09 USB RFID Okuyucu (Dahili RFID Anten) Yeni RFGATE TM09 USB RFID Okuyucu, dahili RFID anteni sayesinde daha az yer kaplar. RFID devre 2 dBi'lık seramik anten üzerine yerleştirilmiş olup güçlü bir yapıya sahiptir. Anteni ise dairesel...