RFGATE RD126 UHF RFID MOBILE READER

RFGATE RD126 UHF RFID MOBILE READER

RFGATE RD126 UHF RFID Mobile Okuyucu Nedir?

Son teknoloji ürünü RD126 UHF RFID mobil okuyucu, dakikalar içinde hızlı ve doğru sayımlar yapmanızı sağlar. Sayım yapılmak istenen tüm alanlarda (depolar, fabrikalar, ofisler, mağazalar vb.) rahatlıkla kullanılabilir.

Okuyucu Fonksiyonları

Cihazın üzerinde; RF Okutma ve açma – kapatma butonları bulunmaktadır. RD126 UHF RFID Mobil Okuyucu içerisinde bulundurduğu minik hoparlör ile okuma yaptıkça “Bip” sesi verecektir.

Görsel olarak ayrımı kolaylaştımak için farklı renklerde led göstergeler yerleştirilmiştir. Led göstergeleri ve karşılıkları şu şekildedir;

  • Power (Kırmızı)
  • Şarj (Yeşil)
  • Bluetooth (mavi)
  • Reading (Yeşil)
  • Tekli Okuma (Sarı)
  • Seri Okuma (Sarı)

Tekli okutma modunda RF Okutma düğmesine bir defa basıldığında tek bir okuma yapacaktır. Ayrıca titreşim özelliği ile de etiketin okunduğu anlaşılabilir.

Okutma düğmesine yaklaşık 3 saniye kadar basılı tutulduğunda seri okuma moduna geçecektir ve sürekli okuma yapacaktır.

Type C girişi ile şarjedilebilir bir bataryaya sahiptir. Ayrıca Android işletim sistemine uygun SDK’ya sahip olup, sayımlarınız excel formatında kaydedilir ve ilgili kişilere mail atabilirsiniz. Okuyucu anten çıkış gücü gayet yüksektir. Durum ve şartlara göre ayarlanabilir.

Detaylı inceleme ve satın almak için: RFIDmarket sitesini ziyaret ediniz.

RFID Hayvan Takip Sistemi

RFID Hayvan Takip Sistemi

RFID hayvan takip sistemi, hayvan hareketlerinin, davranışlarının ve sağlığının izlenmesindeki verimliliği ve doğruluğu nedeniyle son yıllarda giderek daha popüler hale geldi. Bu makalede, nasıl çalıştıkları ve faydaları dahil olmak üzere RFID hayvan takip...

Yazar hakkında

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir