DataXid

Firmamız farklı yetkinliklere sahip ve her biri kendi alanlarında uzmanlıklara ve uzun yıllara dayanan tecrübelere sahip kuruluşların biraraya gelmesi ile oluşturulmuştur.

MÜCADELE ALANIMIZ

Ürünler ile ilgili yaşanan problemler sadece marka sahipleri ve tüketicilerle ilgili olumsuzluklara sebep olmamakta bunun yanında tüm ekonomiyi ve sistemi etkileyen risklere sebep olmaktadır.

Proje Planlama

Proje yaklaşımızda kapsam dahilindeki ürünleri yukarıdaki olumsuz durumlara karşı koruma altına almayı amaçlamaktayız. Ürün grubuna ve ilgili sektöre bağlı olarak olumsuzlukları ve yaratacağı riskleri önceden belirleriz.

GÜVENLİK SEVİYESİNİN BELİRLENMESİ

ÜTS

Ürün Takip Sistemi

G-ÜTS

Güvenlikli Ürün Takip Sistemi

GS-ÜTS

Güvenlikli ve Sertifikalı Ürün Takip Sistemi

Big Data

Saha Implemantasyonu & Entegrasyon

Sahada farklı lokasyonlarda ilgili tedarik zinciri paydaşları için gerekli donanım ve yazılım entegrasyonları gerçekleştirilir.

Merkezi Yönetİm & Raporlama

Sistem devreye alındıktan sonra içeriğe ve kapsama bağlı olarak sistemin yönetimi ilgili kurum veya kuruluşa devredilir veya tarafımızdan işletilmesi yapılır.

KAPSAMIN BELİRLENMESİ

Takip sistemlerinin tasarımında kapsamın dizayn aşamasında dikkatli bir şekilde belirlenmesi tüm projenin hızı, maliyeti ve başarısı için çok kritiktir.

REFERANSLAR

BİZE ULAŞIN

Teknolojilerimiz ile alakalı daha fazla bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

+90 (200) 456 888 88 88

A Mah. B Cad. No: 154 İstanbul