HAKKIMIZDA

Firmamız farklı yetkinliklere sahip ve her biri kendi alanlarında uzmanlıklara ve uzun yıllara dayanan tecrübelere sahip kuruluşların biraraya gelmesi ile oluşturulmuştur. Dolayısı ile şirket olarak yeni bir oluşum olmakla birlikte tecrübe derinliği olan bir ekibiz. İzlenebilirlik ve takip sistemleri yaklaşık on farklı alanda tecrübe ve yetkinliğin gerektirdiği, bütüncül bir yaklaşım ile ele alınması gereken bir konudur. Ürünleri ile ilgili takip sistemi kurmak isteyen kamu ve özel sektör kurum ve kuruluşlarının ihtiyaçlarını tek elden çözen bir yapı hem hız ve hem de etkin sonuçlar için gereklidir. Farklılığımız tüm bu alanlarda uzmanlıkların bir araya gelmesidir.

MÜCADELE ALANIMIZ

Ürünler ile ilgili yaşanan problemler sadece marka sahipleri ve tüketicilerle ilgili olumsuzluklara sebep olmamakta bunun yanında tüm ekonomiyi ve sistemi etkileyen risklere sebep olmaktadır.

VİZYONUMUZ

Teknolojinin gelişmesi ve kaynakların kıt hale gelmesi İzlenebilirlik ve Takip Sistemlerinin son yıllarda her zamankinden daha stratejik bir alan olmasına yol açmıştır. Teknolojideki gelişmeler ürünlerle ilgili artniyetli yaklaşımların (sahtecilik, taklit, kaçak vb.) kolaylaşmasına ve risklerin boyutlarının artmasına neden olmaktadır. Para ve değerli ürünler ile başlayan izlenebilirlik sistemlerinin gelişimi sonrasında tüm ürünler için ihtiyaç haline gelmiştir. Temel Hedefimiz; “Ürün ve Hizmetlerin Takibi Alanında Türkiye’nin Global Bir Güç Olması” dır. Bu amaçla belirlediğimiz temel odağımız ise hem kamusal projelerde ve hem de özel sektörde “Ürün ve Hizmetlerin Takibi için Güçlü Bir Çözüm Ortağı Olmak” şeklinde belirlenmiştir.

ETİK YAKLAŞIMIMIZ

Değerlerimiz

Özgünlük ve İnovasyon

Herbir kuruluş ve ürün grubunun takip ihtiyaçları kendine özel ihtiyaçlar içermektedir. Bu sebeple tüm projeleri özgün ve inovatif bir yaklaşım ile ele almak temel prensibimizdir.

Ekip Bilinci

Yine tüm projelerimiz çok sayıda paydaşın rol aldığı, koordinasyonun ve takım oyununun çok önemli olduğu bir yaklaşımı gerektirmektedir. Bunun bilincinde olarak hareket etmek vazgeçilmez bir unsurdur.

Gizlilik

Projelerimizin temel hammaddesi olarak gördüğümüz veri ve bilgi işimizin odağında yer alan en önemli varlıkdır. Dolayısı ile Veri ve bilginin korunması ve gizliliği önenmle üzerinde durduğumuz vazgeçilmez bir konudur.

Etik Yaklaşım

İnsana, çevreye ve doğal kaynaklara zarar verebilecek veya fayda sağlamayacak hiç bir faaliyet içerisinde bulunmayız.

BİZE ULAŞIN

TEKNOLOJİLERİMİZ İLE İLGİLİ DAHA FAZLA BİLGİ ALMAK İÇİN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ.

(255) 352-6258

5678 Extra Rd. #123 San Francisco, CA 96120.